Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Kripl

5. května 2009 v 20:59 | Venom |  Deník


K doktorovi jdete jako zcela zdravý člověk, a odcházíte jako naprostý mrzák. Jak smutně pravdivé. A opět se mi to potvrdilo.

Zdravím vás pišišvoři. Nesnáším preventivní prohlídky! Pokaždý si připadám jako kripl.


I když já jsem. Musím uznat, že v čekárně mě chytil solidní nerv. Ta sestřička na mě byla tak milá! Znamená to že umírám? Je už po mě? Našli mi něco? Mno. Něco skutečně ano, ale zatím neumírám.

Že mám zkurvenou páteř vím už dávno. Ale opravdu to musíte paní doktorko tak dramatizovat? Mimochodem - když mi promačkávala břicho, myslela jsem, že se poseru bolestí. Sadistka jedna. Ještě teď mám pocit jako bych měla vnitřnosti jaksi přeházené. Naštěstí se neptala jestli mě to bolí, jinak bych fakt bouchla smíchy. Ono stačila otázka - Křečové žíly vlastníte? - Díky, nechci.

Navíc mi oznámila, že s mejma padesáti kilama mám prosím pěkně zvýšenej cholesterol. Pecka. Já umřu. Alespoň už nemusím žrát mastný a tučný jídla, který opravdu z duše nenávidím. No jo. Ale co třeba taková.. čokoláda? Béééééééé..

Každopádně je s doktorkou opravdu prča. Někdy jde až o černej humor. Pokud budu kouřit, čeká mě spousta roztomilých chorůbeček jako je zvýšenej krevní tlak, popřípadě vředíky ať už v žaludečku nebo na dvanácterníčku. Maminka i tatínek mi k tomu dali genetické předpoklady. A jelikož mám prej plíce i jako nekuřák zahnojený ažaž, myslím, že si nemusím dělat starosti. Na něco chcípnout musím že? Kdybych žila na čistým vzduchu, nějaký to cigárko by nevadilo. Oni mi zakážou snad i pivo. A sakra. Pssssst!

Názor mojí lékařky na vyšetření moči prosím pěkně zní takto:
,, Ženské nám nosí moč, když mají menstruaci, chlapi nám ji nosí zase se spermatem. A pak se ti v laboratoři diví, že se jim pod tím mikroskopem cosi hýbe..''
Jako bouchla jsem. Alespoň víte drahouškové, co nedělat, aby se páni v laboratoři nepolekali xD

Další pecka - obdržela jsem mastičku, jelikož se mi nechce hojit jistý zranění. Další její průpovídka:
,, Nepoužívejte to na pupínky v obličeji, ono by se vám to sice krásně zahojilo, ale pak by se vám rozlezly po celým obličeji.''
Normálně by mě to ani nenapadlo. Ale ona je fakt sadistka.
A teď jdu fňukat na téma škola. Byl to fakt horor. V prvé řadě písemná práce z IKT. Už zadání bylo velice nepochopitelné. Každou větu jsem četla nejmíň pětkrát, než jsem pochopila, co se po mě vůbec chce. Jak tipuju výsledek? Za pět. Češtinu jsem myslím nějak sesmolila, ovšem nejsem si jistá s ekonomikou. To bylo zrádné. Naši ekonomikářku podezřívám z bisexuality. Jakmile dosedla za katedru, vrhla na mě podivný pohled. Úsměv a zároveň udivenej pohled. Čumím zas až tak blbě? A kurva. Hraju si na ''zkurvenýho cukrouše'' jak kdysi prohlásil Gerard a usměju se. No co.. já jen nechci rupnout u maturity ne? :-) každopádně kolegyně sedící vedle mě v lavici se podivuje, co to má sakra bejt. Z toho už se nevykecám.

,, Hele, a proč ty ses nepřihlásila, že nemáš známku?'' zpraží mě úča rádobypřísným pohledem.
,, Ale já se hlásila, a vy jste říkala, že ještě budeme psát písemku.''
,, Pojišťovnictví.. takže si sedni dopředu.''
Hah..
Jako můj tahák mi byl opravdu k hovnu. Spadl mi totiž na zem a díky svojí krátkozrakosti jsem neviděla ani prdlajs. Ta barbína co seděla vedle mě mi s ledovým klidem čuměla do testu. Já myslela že jí trefim! A to měla jako bonus svůj tahák velikosti středního mamuta. Připadám si opravdu jako idiot. Mám tohle za potřebí? Radši napíšu jen to co vím a odevzdám. Podržte se. Jde mi prej o prd. Známku mám mezi 1-2. Což je teda úspěch pro trojkaře mýho total flákačskýho tipu. Ale teď si úča bude myslet že má tu čest s géniem. Však já ji to u maturity předvedu jakej jsem na ekonomiku Bill. Zasvěcení mě chápou..

A jelikož už máme všechnu látku probranou, jala se pánčelka rozebírat pár třídních exotů. Výrazných osobností. A dokazovat nám, jak nás má všechny přečtený. Pochopitelně došlo i na ten podivnej, černej zjev. S bledým ksichtem.
"Ty jsi takovej introvert viď? Ty jsi šikovná, ale musíš se to naučit prodat.'' sdělila mi.
Heh. Nerada jsem středem pozornosti. Vodkejvu jí, že má pravdu, a jsem introvert, hlavně ať už na mě všichni nečuměj. Šikovná. Ty kráso, na ekonomiku určitě. To je moje noční můra!

Jinak se ekonomikářka nechala slyšet, že přece víme, jak jsem chodila oblíkaná v prváku, a že to byl pro učitele prostě šok, (kdežto v současné době jsou moje modely milá dítka mnohem horší)
ale nemůže mi kvůli tomu dát špatnou známku. Ještě aby jo.

Jsem tedy zvědavá, jak to dopadne s mým zdravotním stavem a vědomostmi. Ono co si budem nalhávat. Ani jedno není žádná velká sláva. To máte prašť jako uhoď.

Jdu si dát kafe. To mi ještě nezakázali!

Mějte se fajn a klidně jezte v Mekáči. To vám totiž radí člověk, který nikdy nevzal hambáč do huby. Zdarec!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 6. května 2009 v 15:36 | Reagovat

teda ta tvoje doktorka je fakt divná a sadistická xD. Její komentář k výsledkům odběru moči nemá chybu:D:D. Sem aspoň poučená, co nesmím xD.
Jako ona tě takhle straší, já bych jí nadala.Aby si pak člověk po návštěvě doktora, začal šetřit na rakev nebo co x).
Bárbíny vypatlaný, místo, aby poradili blbě tlemí=D.  Já bych jí střelila, že by se divila. Ale jako vidíš, až na to...ehm jak to je? IKT to je docela dobrý ne? Jak řekla paní učitelka, šikovná si:D.
:D:DBisexuální učitelka. Ta vše škole je vážně prapodivná:D.
No nic, já zase letím, měj se fajn a přežívej ten ústav xD

2 Ochechulka Ochechulka | 6. května 2009 v 16:28 | Reagovat

To nebyla doktorka, to byla už zubatá  :-)
Vaše třídní je také vtipná, přece nebudeš ústav navštěvovat v rouše Evině, že?

3 Safi Safi | 7. května 2009 v 11:06 | Reagovat

ou, nemám ráa tyhle dokrory... a tý tvojí bych se bála.. očividně ti taky dokazuje že toho před sebou už moc nemᚨ.. jsem tak ráda že sem z toho "ústavu" na chvíli vypadla...

4 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 7. května 2009 v 11:56 | Reagovat

až teraz som prezerala tie animky v menu tie posledné ma dostali... hamburger fuj ani neviem či sa to tak píše?
podarená lekárka už ti rovno mohla oznámiť a začnite si písať testament povedzte ostatnými nech si pripravujú reč na pohreb a také podobné povzbudenia...
no jo no tú školu ti nezávidím... ale v jednom mala pravdu učiteľka ty si šikovná!

5 Stacy Stacy | 7. května 2009 v 14:30 | Reagovat

Ochich jakou starostlivou učitelku to máš... to já bych tu naší třídní uškrtila taky nejradši samou láskou... za to, že s ní musim trpit ty její kecy a hodiny biologie....jí to tam aspoň sabotuju...permanentně nevim a nezapojuje se...:D muhehe...a může mi třeba víšco...

6 Angel Angel | 8. května 2009 v 13:13 | Reagovat

bisexuální profesorka? eh, to zní velice zajímavě... my máme ve škole něco podobnýho :-D doktorka... no zajímavé. já mám leckdy taky pocit, že už mě připravujou do rakve. :-D

7 petí petí | Web | 8. května 2009 v 13:48 | Reagovat

:)nu jóó...yta introvert? to mi něják nepasuje? že by? to moje extrovertství závaníé exhibicionismem :D no tak good luck :)

8 petí petí | Web | 10. května 2009 v 10:35 | Reagovat

btw došla ti story? :)

9 Safinka Safinka | 15. května 2009 v 17:31 | Reagovat

NAPADÁ MĚ, JESTLI ZASE NĚCO PŘIDÁŠ  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!