Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Fucking Maturity Exam

31. května 2009 v 16:24 | Venom |  Deník
Tak se vám v plné síle vracím zpět. Kdo rozumí co znamená nadpis článku, je fakt dobrej.


Ahoj. Ani nevím kde pořádně začít.

Představte si, že sedím v parku, ve svejch oblíbenejch, rozervanejch džínách a converskách. Načež přišli moji slušně oblečení spolužáci s dotazem, jestli jsem se nezbláznila jít v tomhle k maturitě. A pak jsem se probudila.

A den před maturitou nás v noci přepadli zloději, a mířili mi do ksichtu revolverem. Jo a pak jsem se taky probudila. Byly dvě hodiny ráno. A já se bála usnout. Obelstila jsem tedy sebe samu. Řekla jsem si - tak jen zavři oči, a odpočívej, už nespi když nechceš. A tak jsem spokojeně spala dál. Ať žije psychologie.

Ráno bylo stejně krutý. A ten zahajovací ceremoniál.. trapnost nad trapnost. Každej musíme jak robot sdělit svoje jméno přičemž si nás pan předseda přeměřil pohledem. A šlo se do akce. My, kteří jsme měli maturovat až odpoledne, se kocháme pohledem na svoje šťastné spolužáky. Tahali si pochopitelně ty nejjednodušší otázky. Jelikož se nám odpoledním do tohoto roztomilého slosování už nevracely, není divu, že jsme byli poněkud otrávení. Jistá drahá osoba, která se celé dva roky neučila a teď se snaží vzbudit soucit svou demencí, málem zkolabovala :-) no jo holka. Vono pochodovat po třídě tam a zpátky a hekat jako u porodu je ti prd platný. A pak se mě ptej, proč jsem tak v klidu. Opět jsem si logicky zdůvodnila, že pokud budu panikařit, bude všechno jen horší, a není důvod bejt nervózní.

Nejvíc mě nakrknul náš snobský Luboš, kterej se na učení údajně vyflákl. Nejen že si vytáhl asi nejjednodušší otázky ze všech, ale navíc mi ukradl číslo 25 - Science fiction. Takže můj drahej Ray Bradbury, E. A. Poe a spol byli v hajzlu. Začala jsem Luboše opravdu nenávidět. To čekání bylo minutu od minuty horší. Zvláště tehdy, když bylo oznámeno, že z ranní skupinky každý prošel.

Pak jsem zapudila trému, nasadila sebevědomej úsměv (nebo spíš sarkastickej škleb) a šla do akce. Ájina byla fakt lahůdka. Read the text - primitivní. Odpovědi na otázky byly pochopitelně v textu vypsaný, takže jsem si víceméně připadala jako blbec. Divím se, že pan předseda angličtinář tohle nechal bejt. Takhle by odmaturoval možná i tatar :-) ale zabijte mě. Zapomněla jsem slovo žralok.

Účetnictví jsem si taky užila. Otázka z teorie - vyjmenuj jaké knihy používáme v daňové evidenci. Načež přede mě pánčelka hodila obrovskej obraz, se zarámovanejma předtiskama. Ty názvy by přehlídl snad jedině retard. Byla jsem poněkud roztěkaná z toho okatého napovídání.

Na ekonomiku jsem šla s výčitkama svědomí.. jestli si vytáhnu to právo, nebo mezinárodní obchod tak to bude výbuch :-D ale naštěstí jsem zahlídla číslo 20 a měla vystaráno. Dokonce mi pomáhala sama ekonomikářka. Třídní se zase celou dobu usmívala jak by řekl Angel - jako měsíček na hnoji.

Čeština taktéž bezva. Nechali mě kecat co jsem jen chtěla. Tím pádem když jsem znala děj kdejaký slátaniny, začala jsem vyprávět pohádku. Kam se ovšem hrabu na Mártyho, kterej si vymyslel svoji vlastní knížku :-D

Celkově jsem docela zírala, jak byli všichni milí a jak mi s nimi těch patnáct minut uteklo jak nic. Přísahala bych, že jsem nemluvila dýl jak pět minut. Předseda do nikoho nerejpal a na nic se neptal, což bylo moc dobře. Nejhezčí pocit byl v momentě, kdy jsme naposledy nastoupili před komisi a vychutnávali si slova: ,, Maturitní zkoušku úspěšně složil každý z vás.'' a jelikož tak vygumovaný palici, ve který posledních pár let najdete jen: Chemiky, Chemiky, Chemiky - udělili vyznamenání, tak to se mnou málem seklo.

Druhej den jsem šla povzbudit zase svoje kamarády. Zejména Alois (ne nejmenuje se takhle blbě, to je přezdívka) byl solidně rozklepanej. Když se mě a Hanče povedlo jakž takž ho uklidnit, přišel si rozeřvanej Luboš a rozeřvanej Lukáš. Oba pochopitelně vysmátí, jelikož už mají tohle peklíčko za sebou. Začali do Aloise hustit nějaký sračky a on byl už zase nervózní. Díky Luboši. Jsi opravdu bezohlednej a retardovanej ignorant. Dobře, nechám lichocení.

Nakonec to zvládl jak Alois, tak Martin. Ten dokonce s vyznamenáním. Asi bonus za to, že si vymyslel knížku. Pochopitelně to pro nás byl důvod k oslavě. Sebrali jsme se a odešli do svojí oblíbené hospůdky. Naneštěstí se spolužáci přisrali ke stolu, kde seděla, nebo se spíše válela nalitá ranní skupinka. Mezi nimi i zátahářka Hauzina. Furt se smála, a mlela mnohem větší sračky než Bill. Že jsme se skoro nemohli bavit, protože nikdo z nás nepřeřval ječák týhle venkovský diliny je ještě v pořádku. Ale nechápu, proč zase musela rejpat. Hádejte do koho.. moje maličkost. Už zase. Začala na mě hulákat, a myslela si kdoví jak že je vtipná.

,, Ty voee ty jsi taková kurva!''
,, Prosím? Já?''
,, Ty furt říkáš, že se neučíš a pak máš samý! Ty tak kecáš!''
,, Promiň ale tohle nemám zapotřebí. Proč bych asi kecala?''
,, No nekecej! Ty jsi fakt kurva!''
,, Já opravdu nemám zapotřebí...''
,, Fakt jako! Já takhle říkám, co mi na lidech vadí!'' to už si madam myslela jaká je frajerka.
,, Mě neobviňuj. Proč bych lhala o učení proboha?''
,, Ty voe ty si divná.''
,, Mnoo.. nevím KDO je tady divnej.'' uzavřela jsem debatu. Vytáhla jsem nehty ze stolu a zvedla se. Hauzina se této narážce velice tlemila. Vidím, že to nemá smysl. Je vylitá jak kečup.
,, Snad ses neurazila?'' zeptal se Alois. Vskutku debilní dotaz.
,, Neeee, jdu jen na záchod.'' usměju se. Hlavně nedát znát jak jsem vytočená. Klídek... KURVA KLÍDEK!

Tak jsem to musela rozdejchat a vybít si sílu o futra. Hlavně klid. Víte.. šla jsem k maturitě s výčitkama svědomí, že co se přípravy týče, tak jsem to podcenila. Kdo zná moje psychické rozložení (nikoliv rozpoložení) tak ví, že nejsem zrovna stavu se biflovat. Tím pádem jsem u maturity spoléhala na prospěch, povedenou praktickou zkoušku a na štěstí. A co jsem nevěděla, s tím mi pomohli učitelé, nebo jsem si to vymyslela. Vytáhla jsem si z ekonomiky skvělou otázku. A jen blbec by se ji šrotil slovo od slova. Všechno tam logicky vyplývá, ale chápu, že jisté existenci, která neumí chlastat dělá logika potíže.

Nakonec tedy byla úspěšnost 100 %. Tohle nikdo zrovna od nejhorší třídy na škole asi nečekal. Každopádně ještě není jistý, jak dopadne pár existencí v září.

A oslava? O tý vám povím zase příště. Děly se tam opravdu zajímavé věci.

Zatím se loučím a Gerard vás opatruj!

Vaše Venom
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 31. května 2009 v 16:46 | Reagovat

No páni, tak to velká gratulace:-). Vidíš to, zvládla si to a ještě tak skvěle, si dobrá no x).
Učitelé radili, to se máš, neumím si představit svoje učitele jak mi rádí:D.
Ta holka měla asi dost no xD. Prej kurva, a to já si vždycky myslela, že kurva je lehká slečna, no nic:D.
Zatím se měj krásně a užívej si toho, že už po tobě nic nchtějí, učení je hnus:D.
Papa:-)

2 Safi Safi | 1. června 2009 v 11:31 | Reagovat

včera sem přidávala komentář.. zajímavý že tu není.. GRATULUJU.. sem hrozně ráda :-)
Alois.. no hezký.. jedný kámošce říkáme evža.. jmenuje se Erika :D
Kurva, ta měla dost.. fakt že jo.. trochu spřeházený kolečka..
Oslava?? VYPRÁVĚJ, A HNED!!!
:D zatim se měj hezky.. papa S. :-*

3 Angel Angel | 1. června 2009 v 13:19 | Reagovat

já věděl, že to dáš, šikulka... :o) takže gratuluju a vítej zpět :-)
o oslavě chci samozřejmě taky vědět, to bude zajímavý...
to s tou kurvou... no, opravdu pěkný, to už vypadalo solidně na šrot :D ale tak hlavně že to už máš za sebou...
měj se fajny, pa :-*

4 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 2. června 2009 v 21:40 | Reagovat

no sa prejavili moje veštecké schopnosti... a pridávam sa ku gratulantom samozrejme... mať to tak za sebou ale tento článok je úžasný vieš prečo? lebo nedokážem počúvať tie kecy ľudí z našej školy o tom aké je to strašné ale toto som si s úsmevom dokázala prečítať až dokonca teda úplne nie keď som narazila na odstavec o tej náne... no mám tušák že pri článku o oslave to bude fakt dokonca a zrejme aj rehot... joj joj... už ho čakám...
som raz viedla rozhovor o kombajne ale spojitosť s kurtom ma nenapadla... ja som alergická už len nato keď niekto napíše curt...
a netopiere wááá celé lýtko si nimi nechám potetovať v októbri (dúfam)

5 José José | E-mail | Web | 29. června 2012 v 12:11 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!